Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızda Soru işaretleri mi var ?

İşte tamda bu noktada aklınızdaki soruları cevaplayabilmek adına bir döküman hazırladık. Kısaca Otobüs ile avrupayı ilmek ilmek gezmek, keşfetmek bizim işimiz. Umuyoruzki aklınızdaki soru işaretlerini cevaplamış oluruz.

  • Bu kadar zamanda avrupa gezilebilir mi ?

    Sıkılana kadar doya doya gezebileceksiniz. Onlarca kez avrupada deneyim sahibi olan profesyonel ekibimiz ülkelerdeki kalma,konaklama ve gezilebilecek yerler noktasındaki zamanlamayı özenle hazırladı. İster profesyonel rehber eşliğinde isterseniz kendi grubunuzla özgürce gezebilirsiniz.

  • Size nasıl güvenebilirim ?

    Cüzzi ön ödeme işleminden sonra gönderilecek çift taraflı tasdikli sözleşme sayesinde tüm haklarınız hukuki anlamda güvende olacaktır.

Otobüs ile onca gün yolculuk yorucu olmuyor mu ?

Hayatınızda ki En Güzel Yorgunluğu Yaşayacağınıza Emin Olabilirsiniz.Otobüste Çeşitli Oyunlar, Şarkılar, Filmler ve Bir Çok Etkinlikle ile Çok Eğlenceli Bir Yolculuk Yapacak, Unutulmaz Dostluklar Kazanacaksınız. Zamanı Verimli Kullanmak için Seyahatlerimizi Gece Yaptığımız için Sabah Uyandığınız da Gözünüzü Farklı Bir Ülkede Açmanın Mutluluğunu Yaşayacaksınız.

Şehirleri bu kadar kısa sürede nasıl geziyoruz. Yeterli zamanınız oluyor mu ?

Doya Doya Gezebileceksiniz.Tecrübelerle Sabit Olan Zaman ve Süreler Varılan Ülke ve Şehrin Durumuna Göre Zamanı Ayrılmıştır.Vereceğimiz Ülke ve Şehrin Gezilecek Yerlerini, Turistik Haritasını Verecek Bunla Beraber Akıllı Telefonunuza Yüklemenizi Rica Edeceğimiz Turistik Harita Programları ile Rahat Rahat, Doya Doya Gezebileceksiniz.

Özgür müyüm ?

Maximum Özgürsünüz ! Dilediğiniz Taktirde Bizler Güzergah Noktasına Vardıktan Sonra Sizlere Gezilecek Yerleri Panoromik Şehir Turunu Yapacak ve Gerekli Önemli Noktaların Danışmanlığını Sizlere Vereceğiz.Dilerseniz Kendiniz Özgürce Gezebileceksiniz !

Yanıma Ne Kadar Ücret Almalıyım ?

20 ile 45 Euro Arası Ülke Ve Şehrine Göre Farklılık Gösterebilecek bir Harcamanız Olabilir.Bunu Daha Ekonomik veya Daha Lüks Hale Getirmek Sizin Harcamanıza Bağlı Olacaktır.

Otellerin Kalitesi, Konumu ve Güvenliği ?

Otellerimiz 3 ve 4 Yıldız Konseptinde ki Otellere Sahip ve Konumu Bakımından Şehir Merkezinde ve Şehrin En Güvenli Olan Bölgelerinde Konaklama Yapılacaktır.Konaklayacağımız Otellerin İsimlerini Sizlere Verecek Olup Sizler Bu Otelleri Gitmeden Önce de Kontrol Edebileceksiniz.

Otobüste İkram Olacak mı ?

Otobüste Su, Çay, Kahve ve Sıcak Su Servisi Olacak Olup Katılımcı Hayal Yolcularımıza Sürpriz İkramlar da Olacaktır.

Güvenlik ve Sağlık Esası Nasıl Olacak ?

Katılımcı Hayal Yolcularımız Seyehat ve Sağlık Sigortaları Yapılacak Olup.Herhangi bir Sağlık ile İlgili Problem Olduğu Taktirde Hava Yolu ile Transferini Karşılayan ve Gideceğimiz Tüm Ülkelerde Muayene Olabilecek Seyehat ve Sağlık Güvenceleri Yapılacaktır. Katılımcılarımıza Varılan Güzergahta ki Şehir de Harcayabileceği Miktar Belirtilecek ve Yanına Ona Göre Ücret Alınması İçin Öneride Bulunulacaktır.Katılımcı Hayal Yolcularımızın Pasaportlarının Kaybolmaması için Aslı Gibidir Fotokopileri Verilecek Güvenlik En Üst Düzeyde Sağlanmış Olacaktır. Yapılan Onlarca Gezide Herhangi Bizleri Üzecek Bir Durum Yaşanmaması Tecrübemizin Değerini Bir Kez Daha Kanıtlamış Olmakta.

Kullanılacak Otobüs Ne Derece Kaliteli ve Konforlu ?

Seyehat Edeceğimiz Otobüslerimizin Modeli En Aşağı 2012 Model Lüks Araç Filosundan Oluşmakta ve 220 V Elektrik Prizleri, Koltuk Arkası Televizyon ve Eğlence Modülleri Olan Lüks Avrupa Birliği Standartlarına Uygun Araçlar dan Oluşmaktadır.

Size Nasıl Güvenebilirim ?

Yaptığımız Gezilerimiz Yapacaklarımızın Teminatı Olduğunu Belirterek Daha Önceki Gezilerimizi Yaptıklarımız Sekmesi Altında ki Yurt içi, Yurt dışı ve Teknik Gezilerimizi İncelemenizi Tavsiye Ediyor.Onlarında Haricinde Ücret Ödemesinin Miktarının Ve İştirakçi ve Koordinatör Arasında ki Tüm Tur Detaylarını Kapsayan Çift Taraflı Islak İmzalı Sözleşme Yapılarak Hukuki Güvenceniz Sağlayacağımızdan Emin Olabilirsiniz